به لطف خداوند متعال پس از اینکه اولین کارگاه آموزشی مورخ ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ که در راستای حمایت از ورزش تیراندازی و حامیان آن بصورت رایگان جهت معرفی رشته های بنچ رست و فیلد تارگت توسط جناب آقای حسین توکلی دارنده عناوین قهرمانی ۷۵ یارد،قهرمانی ۵۰ متر و سومی ۲۵ متر رشته بنچ رست ایران در باشگاه ماشه و مهارت شاندیز مشهد برگزار شده بود، جلسه اول آموزشی با ثبت نام تعداد یازده داوطلب در تاریخ ۲۶ بهمن ماه راس ساعت ۱۶:۰۰با تدریس استاد گرانقدر ،آقای حسین توکلی به مدت ۲ساعت برگزار گردید.
این دوره اولین دوره آموزشی است که بصورت مدون و کاربردی با شرح درس مشخص تئوری و عملی در کل کشور برگزار شده و به دلیل ارزش بالای این دوره، هزینه ای در شأن این رشته و امکانات کامل باشگاه و وقت استاد توکلی جهت ثبت نام در این دوره، اعلام و توسط علاقه مندان این رشته پرداخت گردید.
۴۰دقیقه ابتدای کلاس بصورت تئوری و‌با کمک ابزار سمعی بصری باشگاه، درباره امنیت در میدان،ساختار پی سی پی،انواع کلاس های مسابقاتی،اسکورینگ،دوربین،رست،بادخوانی و… صحبت شد. و پس از پرسش و پاسخ،دانشجویان کلاس به همراه مدرس و کادر مدیریت وارد میدان تیر بنچ رست شدند.
این میدان مجهز به ۳۰عدد میز مخصوص رشته مذکور (قابل تیراندازی از ۲۵متر تا۷۵ یارد)می باشد که هیچ فضایی مشابه آن در کل خاورمیانه تجهیز نشده است.
در میدان تیر، تجهیزات مخصوص رشته بنچ رست همچون سلاح دوربین دار، رست و …بر روی میز (بنچ) قرار داده شد تا شرکت کنندگان از نزدیک با جزئیات آن بیشتر و دقیق تر آشنا شوند.
در نهایت پس از پاسخ به سوالات شرکت کنندگان و ارائه کار تحقیقی درباره اپتیک، همزمان با غروب آفتاب عکس دسته جمعی به یادگار گرفته شد.
جلسه دوم این دوره پنج جلسه ای انشالله جمعه سوم اسفندماه برگزار خواهد شد.
به امید رشد و‌پیشرفت بنچ رست در خراسان و ایران عزیز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *