جلسه دوم از اولین دوره آموزشی تیراندازی بنچ رست در تاریخ سوم اسفندماه سال ۱۳۹۷ توسط آقای حسین توکلی برگزار شد.
ابتدای کلاس،پرسش و پاسخ برگزار شد که به سوال های دانشجویان درباره انواع پی سی پی و دوربین و‌کلاس های مختلف مسابقاتی و کاربری برندهای مختلف اختصاص یافت و ادامه جلسه به میدان تیر منتقل شد از نکات قابل توجه در این جلسه همزمانی بخش عملی با تمرین سه تن از تیراندازان این رشته بود که بهترین همکاری و همراهی رو از خود نشان دادند و اجازه دادند استاد توکلی اسلحه های مسابقاتی آنهارا معرفی کند و هنگام تیراندازی آنها نزدیک میز تیراندازی برای دانشجویان نکات مهم را بیان کند گرچه شاید تمرکز این عزیزان کم می شد اما به احترام فضای آموزشی و با روحیه ورزشکاری همکاری کردند
در ادامه شرکت کنندگان به صورت عملی شناسایی چشم غالب را فراگرفتند
آشنایی با انواع کپسول و چگونگی شارژ شدن اسلحه توسط آن و همچنین نکات امنیتی مرتبط بخش بعدی بود دو تن از شرکت کنندگان با راهنمایی استاد به صورت عملی اسلحه را شارژ نمودند.
پس از آن مرحله تیراندازی به کارت هدف در فاصله ۲۵متر به صورت تمرینی توسط سه نفر از داوطلبین انجام شد. در این مرحله از ابتدای کار، نحوه قرارگیری صحیح اسلحه در رست، آماده سازی آن جهت شلیک همچنین تنظیم دوربین جهت تیرندازی به صورت کامل توضیح داده شد و داوطلبین شروع به تیراندازی نمودند.
در انتهای کلاس استاد توکلی نیز تیراندازی نموده ونحوه صحیح استقرارپشت سلاح راآموزش دادندو همگی بابازدید ازصفحه سیبل درمیدان ونحوه امتیازدهی کارت سیبل ازنزدیک آشناشدند ومیزان امتیاز هر یک ازتیراندازانی که شلیک کرده بودندرا بررسی نمودند.
یکی از شیرینترین لحظه های کلاس زمانی بود که یکی از بانوان دانشجو برای اولین بار در عمرشون شلیک داشتند و در شات سوم به کمک پیشگیری توانستند رینگ ۱۰را لمس کنند.

روابط عمومی مجتمع تیراندازی ماشه ومهارت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *